O firmie

jopek_logo1

Jopek Recykling to wieloletnia, prężnie rozwijająca się firma, która na rynku działa już przeszło 11 lat! Świadczymy kompleksowe usługi związane z gospodarowaniem odpadami, a już w 2018 roku odbieraliśmy je z terenów 48 gmin w Wielkopolsce. Obsługujemy także ponad 100 obiektów szklarniowych do uprawy pomidora, których łączna powierzchnia wynosi 450 h.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i gmin – szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce „dla Gmin” i „dla Przedsiębiorstw”. Od samego początku bierzemy udział w programie finansowania odbioru odpadów uruchomionym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Z programu tego mogą skorzystać urzędy, gminy czy izby rolnicze.

Specjalistyczny sprzęt i doświadczenie

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który ułatwia nam przeprowadzenie odbiorów na terenie całej Polski sprawnie, szybko oraz terminowo. Obecnie nasza firma jest liderem w zakresie profesjonalnego odbioru odpadów rolniczych – posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i doskonałe referencje. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu współpraca z nami jest zawsze owocna. Jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klientów to dla nas kwestie najwyższej wagi.

Jakie odpady odbieramy?

Podczas zbiórek odpadów odbieramy:
folie rolnicze - po sianokiszonce, folie do owijania balotów
worki po nawozie, worki big-bag, zbożowe polipropylenowy
bańki, wiaderka oraz skrzynki
siatkę po balotach
folie czarno-białe, czarne oraz tunelowe
makulaturę każdego rodzaju
odpady poprodukcyjne
Idź do góry