Dla przedsiębiorstw

Z oferty naszej firmy mogą skorzystać nie tylko gminy, ale także przedsiębiorcy.

Oferujemy odbiór różnego rodzaju odpadów:

makulatury
odpadów poprodukcyjnych
folii LLDP oraz LDPE (kolorowych i bezbarwnych)
wiaderek, baniek, worków po nawozach, worków zbożowych

Możemy zapewnić, że wszystkie odebrane odpady zostaną w odpowiedni sposób unieszkodliwione lub poddane recyklingowi. Każdy z Klientów decydujący się na rozpoczęcie z nami współpracy otrzyma także dokumenty potwierdzające przekazanie odpadów. Dodatkowo na życzenie Klienta możemy wykonać kompletną dokumentację fotograficzną z procesu przetworzenia odpadów.

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie. Działamy na terenie całej Polski, dlatego każdy może nawiązać z nami współpracę. Wyróżniają nas atrakcyjne, konkurencyjne ceny – są one ustalane indywidualnie, w zależności od ilości, rodzajów odpadów oraz odległości – miejsca zlecenia.

Posiadamy własny transport i specjalistyczne samochody, na które pracownicy bezpośrednio pakują odpady. Jesteśmy firmą rzetelną, z długoletnim doświadczeniem, posiadającą niezbędne pozwolenia na odbiór i zagospodarowanie odpadów. Działamy sumiennie oraz solidnie, gwarantujemy sprawne wykonanie każdego zlecenia i terminowy odbiór odpadów.

Zachęcamy także do współpracy przy organizowaniu zbiórek za pośrednictwem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zawsze dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego jeśli szukasz fachowej i sumiennej firmy – dobrze trafiłeś! Na naszej stronie znajdziesz wiele pozytywnych rekomendacji i opinii dotyczących współpracy z Jopek Recykling – serdecznie zachęcamy do zapoznania się.  Firma Jopek Recykling cieszy się dużym uznaniem – świadczą o tym nie tylko liczne referencje, ale również stale rosnąca liczba zawiązywanych umów. Preferujemy długoterminową współpracę, ale chętnie przyjmiemy także mniejsze, pojedyncze zlecenia.

Jeśli chciałbyś poznać szczegóły i dowiedzieć się więcej o naszej działalności, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Udzielimy Ci wszystkich informacji związanych z naszą działalnością oraz ofertą. Wiele cennych informacji znajdziesz także na naszej stronie internetowej w poszczególnych zakładkach.

Cechuje nas wiele lat doświadczenia, zaufało nam wiele rekomendowanych firm i przedsiębiorców, takich jak:

Idź do góry